ALCEDO | Prietenul recoltelor sanatoase
Jul 19, 2019
GRATIS! Fii la curent zilnic
cu noutatile din domeniul agricol
+40 (21) 310.83.49
office@alcedo.ro

Echipa de vânzări pentru fermieri

Alege regiunea și județul pentru a vedea datele de contact ale echipei de vânzări pentru fermieri:

De asemenea, poți vedea datele de contact pentru:

Alba

Gheorghe Avram1

Ing. Gheorghe Avram

Tel/fax: 0372.748.848/ 0214.043.357
Mobil: 0722.235.774
E-mail: gavram@alcedo.ro
ALEXANDRU AVRAM

Ing. Avram Alexandru

Tel/fax: 0372.748.848/0214.043.357
Mobil: 0741.047.805
E-mail: alex.avram@alcedo.ro

Arad

Marius Stana

Ing. Marius Stana

Tel/fax: 0256.226.463
Mobil: 0722.552.394
E-mail: marius.stana@alcedo.ro
George Neica

Ing. George Neica

Tel/fax: 0256.226.463
Mobil: 0724.200.912
E-mail: george.neica@alcedo.ro

Argeş

Irinel Stefan

Ing. Irinel Stefan

Tel/fax: 0348.448.031
Mobil: 0721.101.502
E-mail: irinel.stefan@alcedo.ro

Bacău

Vasile Ciobanu

Ing. Vasile Ciobanu

Tel/fax: 0233.735.185
Mobil: 0722.545.651
E-mail: sorin.ciobanu@alcedo.ro
Sebastian Gheorghiu  1

Ing. Sebastian Gheorghiu

Tel/fax: 0233.735.185
Mobil: 0731.616.460; 0753.091.567
Email: s.gheorghiu@alcedo.ro

Bihor

Ladislau Wagner Kajtor 258x387 1

Ing. Ladislau Wagner Kajtor

Tel/fax: 0256.226.463
Mobil: 0724.349.744
E-mail: l.wagner@alcedo.ro
ILLES SANDOR

Illes Sandor

Mobil: 0786.077.630
Email: s.illes@alcedo.ro
Murvai Gabor

Ing. Gabor Murvai

Tel/fax: 0261.866.820
Mobil: 0722.235.832
E-mail: g.murvai@alcedo.ro
RUSU ZENOVIU STEFAN 1

Zenoviu Rusu

Mobil: 0786.514.924
Email: z.rusu@alcedo.ro

Bistrita Nasaud

Ioan Adrian Avram

Ing. Ioan Adrian Avram

Tel/fax: 0372.748.848/ 0214.043.357
Mobil: 0729.861.790
E-mail: adrian.avram@alcedo.ro
Csaba Moldovan1

Ing. Csaba Moldovan

Tel/fax: 0372.748.848/ 0214.043.357
Mobil: 0724.330.648
E-mail: csaba.moldovan@alcedo.ro

Botosani

Florin Costinescu

Ing. Florin Costinescu

Tel/fax: 0231.535.737
Mobil: 0722.633.861
E-mail: florin.costinescu@alcedo.ro
Corina Costinescu

Ing. Corina Costinescu

Mobil: 0722.716.240
E-mail: corina.costinescu@alcedo.ro
Anusca1

Ast. Cristian Anusca

Mobil: 0729.500.645
E-mail: c.anusca@alcedo.ro

Brăila

Tudorel Spataru

Ing. Tudorel Spataru

Tel/fax: 0239.698.313
Mobil: 0723.588.717
E-mail: tudorel.spataru@alcedo.ro
Lin Popa

Ing. Lin Popa

Tel/fax: 0239.627.424
Mobil: 0729.998.702
E-mail: lin.popa@alcedo.ro
Eduard Danielescu

Ing. Eduard Danielescu

Tel/fax: 0239.627.424
Mobil: 0722 582 195
Email: e.danielescu@alcedo.ro
VICTOR STIRBU 1

Ing. Victor Stirbu

Tel/Fax: 0239.627.424
Mobil: 0741.047.796
E-mail: v.stirbu@alcedo.ro
ROBERT SPATARU Copy

Ast. Robert Spataru

Tel/fax: 0239.698.313
Mobil: 0753.069.853
E-mail: r.spataru@alcedo.ro
DRAGOS CARAMAN

Ast. Dragos Caraman

Mobil: 0758.061.286
E-mail: d.caraman@alcedo.ro

Brasov

Lazar Istvan

Ing. Istvan Lazar

Tel/fax: 0267.364.491
Mobil: 0729.596.225
E-mail: istvan.lazar@alcedo.ro

Buzau

Marius Samoila

Ing. Marius Samoila

Tel/fax: 0238.594.120
Mobil: 0724.326.291
E-mail: marius.samoila@alcedo.ro

Calarasi

Ilie Pandele

Ing. Ilie Pandele

Tel/Fax: 0242.642.608
Mobil: 0722.357.496
E-mail: ilie.pandele@alcedo.ro
Ionel Gheorghe

Ing. Ionel Gheorghe

Tel/fax: 0242.640.408
Mobil: 0722.214.651
E-mail: ionel.gheorghe@alcedo.ro
ION STOIAN 1

Ing. Ion Stoian

Tel: 0749.142.921
Mobil: 0729.106.290
E-mail: i.stoian@alcedo.ro

Caras-Severin

Alin Popovici

Ing. Alin Popovici

Tel/fax: 0256.226.463
Mobil: 0724.252.615
E-mail: alin.popovici@alcedo.ro

Cluj

Ioan Adrian Avram

Ing. Ioan Adrian Avram

Tel/fax: 0372.748.848/ 0214.043.357
Mobil: 0729.861.790
E-mail: adrian.avram@alcedo.ro

Constanta

Cristian Tanc

Ing. Cristian Tanc

Tel/fax: 0241.695.009
Mobil: 0722.552.393
E-mail: cristian.tanc@alcedo.ro
SORIN BARBU

Ing. Sorin Barbu

Mobil: 0728.080.510;
E-mail: sorin.barbu@alcedo.ro
Ionut Manea 1

Ing. Ionuț Manea

Mobil: 0744.431.968
E-mail: i.manea@alcedo.ro

Covasna

Lazar Istvan

Ing. Istvan Lazar

Tel/fax: 0267.364.491
Mobil: 0729.596.225
E-mail: istvan.lazar@alcedo.ro

Dambovita

Gabriel Mihai 1

Ing. Gabriel Mihai

Tel/fax: 0245.640.489
Mobil: 0722.240.996
E-mail: gabriel.mihai@alcedo.ro

Dolj

Cristian Cremeneanu

Ing. Cristian Cremeneanu

Tel/fax: 0724.220.409/ 0214.04.39.03
Mobil: 0729.559.224
E-mail: cristian.cremeneanu@alcedo.ro
Dan Neicu

Ing. Dan Neicu

Tel/fax: 0724.220.409/ 0214.04.39.03
Mobil: 0728.131.635
E-mail: daniel.neicu@alcedo.ro
Valentin Budeanca 1 1

Ast. Valentin Budeanca

Mobil: 0728.056.844
E-mail: v.budeanca@alcedo.ro
CUMPANASU STEFANITA 1

Ast.Stefanita Cumpanasu

Mobil: 0722.627.953
Email: s.cumpanasu@alcedo.ro

Galati

Lucian Bordeianu

Ing. Lucian Bordeianu

Tel/fax: 0337.404.485
Mobil: 0721.101.521
E-mail: lucian.bordeianu@alcedo.ro
Lin Popa

Ing. Lin Popa

Tel/fax: 0239.627.424
Mobil: 0729.998.702
E-mail: lin.popa@alcedo.ro
OANA NASTASE 1

Ing. Oana Nastase

Tel/fax: 0239.627.424
Mobil: 0736. 391.352; 0745.208.560
E-mail: o.nastase@alcedo.ro
VICTOR STIRBU 1

Ing. Victor Stirbu

Tel/Fax: 0239.627.424
Mobil: 0741.047.796
E-mail: v.stirbu@alcedo.ro
ALEXANDRA BORDEIANU

Ast. Alexandra Bordeianu

Mobil: 0725.888.250
E-mail: a.bordeianu@alcedo.ro
DRAGOS CARAMAN

Ast. Dragos Caraman

Mobil: 0758.061.286
E-mail: d.caraman@alcedo.ro

Giurgiu

Petrisor Uratu

Ing. Cristian Petrisor Uratu

Tel/fax: 0246.253.513/ 0214.043.144
Mobil: 0729.998.704
E-mail: cristian.uratu@alcedo.ro

Gorj

Marius Neicu

Ing. Marius Neicu

Tel/fax: 0724.220.409/0214.043.903
Mobil: 0722.673.105
E-mail: marius.neicu@alcedo.ro
Nicoleta Chelu 1 1

Ast. Nicoleta Chelu

Mobil: 0731.791.612
E-mail: nicoleta.chelu@alcedo.ro

Harghita

Lazar Istvan

Ing. Istvan Lazar

Tel/fax: 0267.364.491
Mobil: 0729.596.225
E-mail: istvan.lazar@alcedo.ro

Hunedoara

Gheorghe Avram1

Ing. Gheorghe Avram

Tel/fax: 0372.748.848/ 0214.043.357
Mobil: 0722.235.774
E-mail: gavram@alcedo.ro
ALEXANDRU AVRAM

Ing. Avram Alexandru

Tel/fax: 0372.748.848/0214.043.357
Mobil: 0741.047.805
E-mail: alex.avram@alcedo.ro

Ialomita

Gabriel Simon

Ing. Gabriel Simon

Tel/fax: 0243.362.112
Mobil: 0722.521.332
E-mail: gabriel.simon@alcedo.ro
Ion Vieru

Ing. Ion Vieru

Mobil: 0722.521.334
E-mail: ion.vieru@alcedo.ro

Iaşi

Sorin Bulgarescu

Ing. Sorin Bulgarescu

Tel/fax: 0232.236.793
Mobil: 0723.272.466
E-mail: sorin.bulgarescu@alcedo.ro
Gabriel Mihalache

Ing. Gabriel Mihalache

Tel/fax: 0232.236.793
Mobil: 0722.217.526
E-mail: g.mihalache@alcedo.ro
ANDREI VRINCIANU 1

Ing. Andrei Vrincianu

Mobil: 0736.365.559; 0751.056.284
E-mail: a.vrincianu@alcedo.ro

Ilfov

Luminita State

Ing. Luminita State

Tel/fax: 0213.108.349/ 0214.043.206
Mobil: 0722.235.933
E-mail: lumi@alcedo.ro
Camelia Popescu

Ast. Camelia Popescu

Tel/fax: 0213.108.349/ 0214.043.206
Mobil: 0729.998.670
E-mail: camelia.sarbu@alcedo.ro

Maramureş

Murvai Gabor

Ing. Gabor Murvai

Tel/fax: 0261.866.820
Mobil: 0722.235.832
E-mail: g.murvai@alcedo.ro
Molnar Bianca

Ing. Bianca Molnar

Mobile: 0724.330.650
E-mail: bianca.molnar@alcedo.ro
RATYIS MIHAI CIPRIAN 1

Mihai Ciprian Ratys

Mobil: 0786.131.816
Email: m.ratyis@alcedo.ro

Mehedinţi

Marius Neicu

Ing. Marius Neicu

Tel/fax: 0724.220.409/0214.043.903
Mobil: 0722.673.105
E-mail: marius.neicu@alcedo.ro
Nicoleta Chelu 1 1

Ast. Nicoleta Chelu

Mobil: 0731.791.612
E-mail: nicoleta.chelu@alcedo.ro

Mureş

Csaba Moldovan1

Ing. Csaba Moldovan

Tel/fax: 0372.748.848/ 0214.043.357
Mobil: 0724.330.648
E-mail: csaba.moldovan@alcedo.ro

Neamţ

Constantin Alistar

Ing. Constantin Alistar

Tel/fax: 0233.735.185
Mobil: 0722.342.338
E-mail: c.alistar@alcedo.ro
Bogdan Gheorghiu

Ing. Bogdan Gheorghiu

Tel/fax: 0233.735.185
Mobil: 0722.704.832
E-mail: bogdan.gheorghiu@alcedo.ro
Sebastian Gheorghiu  1

Ing. Sebastian Gheorghiu

Tel/fax: 0233.735.185
Mobil: 0731.616.460; 0753.091.567
Email: s.gheorghiu@alcedo.ro

Olt

Cristian Cremeneanu

Ing. Cristian Cremeneanu

Tel/fax: 0724.220.409/ 0214.04.39.03
Mobil: 0729.559.224
E-mail: cristian.cremeneanu@alcedo.ro
Marius Neicu

Ing. Marius Neicu

Tel/fax: 0724.220.409/0214.043.903
Mobil: 0722.673.105
E-mail: marius.neicu@alcedo.ro
Valentin Budeanca 1 1

Ast. Valentin Budeanca

Mobil: 0728.056.844
E-mail: v.budeanca@alcedo.ro
CUMPANASU STEFANITA 1

Ast.Stefanita Cumpanasu

Mobil: 0722.627.953
Email: s.cumpanasu@alcedo.ro

Prahova

Luminita State

Ing. Luminita State

Tel/fax: 0213.108.349/ 0214.043.206
Mobil: 0722.235.933
E-mail: lumi@alcedo.ro
Camelia Popescu

Ast. Camelia Popescu

Tel/fax: 0213.108.349/ 0214.043.206
Mobil: 0729.998.670
E-mail: camelia.sarbu@alcedo.ro
Ion Vieru

Ing. Ion Vieru

Mobil: 0722.521.334
E-mail: ion.vieru@alcedo.ro

Sălaj

Ioan Adrian Avram

Ing. Ioan Adrian Avram

Tel/fax: 0372.748.848/ 0214.043.357
Mobil: 0729.861.790
E-mail: adrian.avram@alcedo.ro
Molnar Bianca

Ing. Bianca Molnar

Mobile: 0724.330.650
E-mail: bianca.molnar@alcedo.ro

Satu Mare

Iuliu Katona

Ing. Iuliu Katona

Tel/fax: 0261.866.820
Mobil: 0722.716.235
E-mail: iuliu.katona@alcedo.ro
Murvai Gabor

Ing. Gabor Murvai

Tel/fax: 0261.866.820
Mobil: 0722.235.832
E-mail: g.murvai@alcedo.ro
Molnar Bianca

Ing. Bianca Molnar

Mobile: 0724.330.650
E-mail: bianca.molnar@alcedo.ro
EDINA POTROVITA 1

Ast. Edina Potrovita

Tel/fax: 0261.866.820
Mobil: 0724.330.649
E-mail: e.potrovita@alcedo.ro
Reka Pecsi

Ing. Reka Pecsi

Tel/fax: 0261.866.820
Mobil: 0723.535.726
E-mail: reka.kelemen@alcedo.ro
RUSU ZENOVIU STEFAN 1

Zenoviu Rusu

Mobil: 0786.514.924
Email: z.rusu@alcedo.ro
RATYIS MIHAI CIPRIAN 1

Mihai Ciprian Ratys

Mobil: 0786.131.816
Email: m.ratyis@alcedo.ro

Sibiu

Ion Ovidiu Steopei

Ing. Ion Ovidiu Steopei

Mobil: 0726.122.836
E-mail: o.steopei@alcedo.ro

Suceava

Gheorghita Placinta

Ing. Gheorghita Placinta

Tel/fax: 0230.511.101
Mobil: 0722.707.930
E-mail: gplacinta@alcedo.ro
Cosmin Suciu

Ing. Cosmin Suciu

Tel/fax: 0230.511.101
Mobil: 0740.080.597 / 0735 012 246
E-mail: cosmin.suciu@alcedo.ro

Teleorman

Marilena Raduna

Ing. Marilena Raduna

Tel/fax: 0247.326.839
Mobil: 0722.539.839
E-mail: mraduna@alcedo.ro
Mitran Vilica

Ast. Vilica Mitran

Mobil: 0722.637.966
E-mail: vilica.mitran@alcedo.ro

Timiş

Ionel Tolcea

Ing. Ionel Tolcea

Tel/fax: 0256.226.463
Mobil: 0724.270.940
E-mail: ionel.tolcea@alcedo.ro
Alin Popovici

Ing. Alin Popovici

Tel/fax: 0256.226.463
Mobil: 0724.252.615
E-mail: alin.popovici@alcedo.ro
Marinela Gargaun

Ing. Marinela Gargaun

Tel/Fax: 0256.285.132 Mobil: 0728.131.308 E-mail: m.gargaun@alcedo.ro
CLAUDIA LAZA 1

Ast. Claudia Laza

Tel/fax: 0256.285.132
Mobil: 0799.992.804
E-mail: c.laza@alcedo.ro
UJUPAN ALEXANDRU 2 1

Ing. Alexandru Ujupan

Tel/fax: 0256 226 463
Mobil: 0739 849 371
Email: a.ujupan@alcedo.ro
Daniel Neica 1 1

Ing. Daniel Neica

Tel/fax: 0256.226.463
Mobil: 0729.998.693
E-mail: daniel.neica@alcedo.ro

Tulcea

Tudorel Spataru

Ing. Tudorel Spataru

Tel/fax: 0239.698.313
Mobil: 0723.588.717
E-mail: tudorel.spataru@alcedo.ro
ROBERT SPATARU Copy

Ast. Robert Spataru

Tel/fax: 0239.698.313
Mobil: 0753.069.853
E-mail: r.spataru@alcedo.ro

Valcea

Irinel Stefan1

Ing. Irinel Stefan

Tel/fax: 0248.293.139
Mobil: 0721.101.502
E-mail: irinel.stefan@alcedo.ro

Vaslui

Titus Ciprian Darie

Ing. Titus Ciprian Darie

Tel/fax: 0235.323.332
Mobil: 0723.500.367
E-mail: c.darie@alcedo.ro
Sorin Diugu

Ing. Sorin Diugu

Tel/fax: 0235.323.332
Mobil: 0722.227.761
E-mail: sorin.diugu@alcedo.ro
DAMIAN MARIUS BOGDAN 1

Ast. Marius Bogdan Damian

Mobil: 0767.522.639
Email: m.damian@alcedo.ro

Vrancea

Lucian Bordeianu

Ing. Lucian Bordeianu

Tel/fax: 0337.404.485
Mobil: 0721.101.521
E-mail: lucian.bordeianu@alcedo.ro
ALEXANDRA BORDEIANU

Ast. Alexandra Bordeianu

Mobil: 0725.888.250
E-mail: a.bordeianu@alcedo.ro
Scroll To Top